හතර වටෙන් මව්වරුන්ගේ දිනය වෙනුවෙන් අම්මට තෑග්ගක් දෙමුද..?

මව්වරුන්ගේ දිනය වෙනුවෙන් අම්මට තෑග්ගක් දෙමුද..?

2020 May 8

 

නිරෝධානය නිසා බොහෝ කාලයක් අපි නිවසේ රැඳි සිටියා. මේ අතරතුර දී අපි tik tok videos කරන්නත්, ඩල්ගොනා coffee හදන්නත්, සමාජ මාධ්‍ය සැරිසරන විවිධ අභියෝග කරන්නත්, සජීවී සම්මේලනවලට සහභාගි වෙන්නත් පුරුදු වුණා. ගෙදරට වෙලා හිටියත් පවුලේ සැමටම අලුත් අත්දැකීම් රාශියක් එකතු වුනා. ඉතින් ළග ළගම එන මවුවරුන්ගේ දිනයට අම්මට දෙන්න මොකුත් නෑ කියලා නිකන් ඉන්න එක නම් නිදහසට කාරණයක් නෙමෙයි. මව්වරුන්ගේ දිනය 2020 මැයි 10 වැනිදා තමයි යෙදීලා තියෙන්නේ. දවස නං ගොඩක් ළං වෙලා. ඉතිං අපි ඉක්මනින්ම අම්මලට තෑගි දෙන game එකකුත් තියමුනේ?

 

මේ මාස දෙකක කාලය තුළ අම්මලා කරපු කැපකිරීම් නම් මහමෙරයි. අපි වෙනදට වඩා නිදහසේ හිටියට අම්මලාට නම් වෙනදාට වඩා වැඩ ගොඩයි. තුනපහ,බඩු මුට්ටු ටික පිරිමහලා අපි හැමෝටම රසට කෑම උයලා දෙන්න වගේම, පාසල් නිවාඩු නිසා පොඩි ළමයි හොඳින් බලා ගන්නත්, පවුලේ හැමෝම සතුටින් තියන්නත් ඔවුන් අප්‍රමාණ වෙහෙසක් දරනවා. ඉතිං මේ සැරේ මව්වරුන්ගේ දිනයට ඔවුන්ට තෑග්ගක් ලැබිය යුතුමයි. ඇඳිරි නීතිය සහ අවශ්‍ය ද්‍රව්‍ය නැති නිසා අපිට තෑග්ගක් ගන්න වගේම හදන්න තියෙන අවකාශය අඩුයි. ඒ නිසාම අපි ඔයාලට අවස්ථා කිහිපයක් හඳුන්වලා දෙනවා.මේ අතරින් ඔයාගේ අම්මට ගැලපෙන දේ ඔයාට තෝරගන්න පුළුවන්.

~ තෑගි පෙට්ටි
~ කේක් සහ රස කැවිලි
~ මල්
~ ඇඳුම් පැළඳුම්
~ සුවතා නිෂ්පාදන

 

GIFT BOXES

තෑගි දීමේ කලාවෙහි ශිල්පීය ලෙස සකසන තෑගි පෙට්ටි තමයි අලුත්ම trend එක.මෙහි ප්‍රධාන කාරණා දෙකකි.
1). ඒවායේ අන්තර්ගතය එකිනෙකට වෙනස් වන අතර ඔබේ ආදරණීයන් සඳහා විශේෂයෙන්ම සකස් කර ගත හැකියි.
2).ඉතා අලංකාර පෙට්ටි වල එන බැවින් එතීම සහ ඇසුරුම්කරණය පිළිබඳව ඔබට කරදර විය යුතු නැහැ.

 

PlushBox

 

 

සකස් කරන ලද තෑගි පෙට්ටි වර්ගයකි. මව්වරුන් සදහා සුවිශේෂී පැකේජ් හඳුන්වා දී තිබේ. ඒ තුළ චට්නි බෝතල්,කෝපි වර්ග ,චොක්ලට්,සබන් සහ සුවඳ ද්‍රව්‍ය,ඉටිපන්දම් වැනි ගෘහ භාණ්ඩ සහ වෙනත් ද්‍රව්‍ය ඇතුළත් කර ඇත.ඒ හැම දෙයක්ම එකම පාට වර්ගයකින් පිළිවෙලට ඇසුරුම් කර ඇත. Instagram මගින් DM කර ඇණවුම් කළ හැකි අතර LRK 4000 සිට ඉහලට මිල ගණන් පවතී.

 

 

Robed Gift Works

Robed gift works, එක් එක් කෙනාගේ අවශ්‍යතා අනුව වෙනස් වෙමින් තෑගි ඇසුරුම් කර දෙන අතර,ඒ තුළ Lotions වර්ග,සුවඳ විලවුන්, සුවඳ තැවරූ ඉටිපන්දම්, ශරීරය පිරිසිදු කිරීමේ ද්‍රව්‍ය (අතින් සෑදූ සබන් කෑල්ලක් ද ඇතුළු) සටහන් පොත්, රස කැවිලි වර්ග ඇතුළත් ව ඇත .

මවුවරුන්ගේ දිනයට ම සුවිශේෂීව සකස් කර ඇති දැනට පවතින තෑගි වර්ග නම්:
– කාශ්මීර් ශොල්
– කොට්ට සඳහා සුවඳ තැවරුම්
– සුවදැති ඉටිපන්දම්
– අතින් සෑදූ සබන්
– ඒප්‍රන්,ටොට් බෑග්,සැටින් සුවතා ඇඳුම්
– මල් සැරසිලි සහිත makeup බඩු රදවනය
– හිමාලයේ රෝස පැහැති ලුණු පිරිසිදු කාරකය
– රසවත් තේ
– මසාලා තේ
– akbahar ක්ශණික කෝපි
– කුළුබඩු සහිත කොපි මිශ්‍රණය
– මව්වරුන්ගේ දිනය වෙනුවෙන් ම සුවිශේෂී ව සකසන ලද අත් තුවා
– Cork coaster සෙට් එකක්

අම්මගේ ආසම පාටින් රිබන් එකකුත් තෑගි පෙට්ටියට එයාලා එකතු කරලා දෙනවා.මෙය ස්වං රැකියාවක් ලෙස ගෘහණියන් විසින් සිදුකරන දෙයක්. ඔයාටත් ඔයාගේ අම්මට තෑග්ගක් ලබා දෙනවා වගේම, තවත් අම්මා කෙනෙක්ට සහයෝගයක් සහ ශක්තියක් ලබා දෙන්න මින් හැකියාව ලැබෙනවා.

තෑගි පෙට්ටියක් LKR 4000 සිට ඉහලට ඇත. ඒ සමගම ගෝල්ඩ් පාට කාඩ් එකකුත් ඔබට හිමිවෙනවා.
Instagram මගින් DM කර හෝ whatsapp (0777965383) මගින් ඇණවුම් භාර දිය හැක .ඇඳිරිනීතිය හේතුවෙන් බෙදාහැරීම් ප්‍රදේශ සීමා කර ඇති නිසා කොළඹ1-15 , දෙහිවල,ගල්කිස්ස නුගේගොඩ,රාජගිරිය නාවල ,බත්තරමුල්ල කෝට්ටේ,පෑලියගොඩ සහ වත්තල යන ප්‍රදේශ කිහිපයට පමණක් බෙදාහැරීම් කටයුතු සිදු කරනු ලබයි.

 

 

Boxalate

Boxalate.lk මව්වරුන්ගේ දිනය වෙනුවෙන් ඔබේ පහසුව සඳහා, භාණ්ඩ කට්ටලයක් ලස්සනට ඇසුරුම් කර සකස් කර තිබෙනවා. ඔවුන්ගේ Instagram story මගින් තවත් අදහස් ඔබට දැනගන්න පුළුවන්. Instagram හරහා DM කර ඔබට ඇණවුම් ලබාදිය හැකියි.

 

 

Woah Beauty Box

ඔවුන් මව්වරුන්ගේ දිනය වෙනුවෙන් තෑගි පෙට්ටි සහ කාඩ් නිර්මාණය කර තිබේ.ඒ පෙට්ටි තුළ සුවඳ ක්‍රීම්වර්ග (body cream, පිරිසුදු කිරීම සඳහා යොදා ගන්නා විවිධ සුවඳ ද්‍රව්‍ය),ගෘහ භාණ්ඩ වර්ග, රසවත් දෑ (ලුණු දමා සකස්කර ඇති කැරමල් භාජන) වැනි දෑ ඇතුළත් කර ඇත.මව්වරුන්ගේ වයස සැලකිල්ලට ගනිමින් එකිනෙකාට ගැලපෙන ලෙස වෙන් වෙන්ව පෙට්ටි සකස් කර ඇත.

instagram හරහා DM කර ඇණවුම් කළ හැකි අතර කොළඹ සහ තදාසන්න ප්‍රදේශ සඳහා බෙදා හැරීම් කටයුතු කරයි.

 

 

Basketeer Sri Lanka

Basketeer Gift Box,එය ඉතා සරල මෙන්ම රසවත් දෑ එකතු කර සකස් කර ඇති පෙට්ටියකි.එකිනෙකාගේ අභිමතය පරිදි සකස් කර දෙන අතර එහි කෝප්පයක්, සටහන් පොත් ,ඉටිපන්දම් රසකැවිලි,ශරීරය පිරිසිදු කිරීම සඳහා යොදා ගන්නා විවිධ නිෂ්පාදන ඇතුළත් කර ඇත. මව්වරුන්ගේ දිනයේදී “mum” නමින් කොප්පයක් ලැබීම අම්මට සුන්දර මතකයක් වේවි.
කලින් සාදන ලද තෑගි www.basketeer.lk හරහා online ඇණවුම් කළ හැකි අතර ඔබේ අභිමතය පරිදි තෑග්ග සකස් කර ගැනීම සඳහා ඔවුන්ගේ instagram page එකට DM කළ හැක. සියලුම බෙදාහැරිම් නොමිලේ සිදු කරයි. දැනට බෙදාහැරීම් කටයුතු කොළඹ 1-15 දෙහිවල,ගල්කිස්ස නුගේගොඩ, රාජගිරිය, නාවල,කළුබෝවිල,බත්තරමුල්ල, කෝට්ටේ,පැලවත්ත, ඇතුල්කෝට්ටේ,පිටකොටුව පෑලියගොඩ,වත්තල සඳහා සීමාවේ.

 

 

Twinkles & Tassels

මේක තෑගි පෙට්ටියක් නෙමෙයි හැබැයි ඊට වඩා වෙනස් දෙයක්.ඔබත් අම්මව වෙනස් විදිහකින් පුදුම කරවන්න බලාගෙන ඉන්නව නම් මෙන්න ඊට ගැලපෙනම දේ.මේ හීලියම් වායුවෙන් හදන බැලුම් වර්ගයක්.සැරසිල්ලක් හා සමානයි. බැලුන් වර්ග 3ක් ඔවුන් නිර්මාණය කර තිබෙනවා.ඔවුන්ගේ Instagram පිටුවට DM කර හෝ whatsapp (076-2246746) මගින් ඇණවුම් කළ හැකියි.

 

 

CAKES AND SWEETS

සැමරීමකදී කේක් වර්ග (බ්‍රවුනීස්,කූකීස්,කප් කේක්) නම් නැතුවම බැරි දෙයක්.මෙවැනි දිනකදී අම්මට රසවත් කෑම එකක් ලබා දෙන එක නම් හොද අදහසක්. මෙන්න ඔබට මේවා ලබා ගත හැකි තැන් කිහිපයක්..

 

 

Bakes by Bella

මව්වරුන්ගේ දිනය වෙනුවෙන් bakes by bella විසින් අම්මලා ආස කරන විදිහෙ රසකැවිලි පෙට්ටියක් සකස් කර තිබෙනවා. මේ හැම දෙයක්ම මවුවරුන් වෙනුවෙන්මයි. පෙට්ටියක මිල (LKR 2500+බෙදාහැරීමේ ගාස්තු).කලින්ම ඇනවුම් කිරීම සඳහා 0777445449 මැයි 9ට කලින් අමතන්න.

 

 

Hyve Dessert Bar

මවුවරුන්ගේ දිනය සඳහාම Hyve Dessert bar විසින් කප් කේක්(LKR 1500) සහ එක්ලෙයාර්ස් (මිල ටොපින් එක මත තීරණය වේ) වර්ග ගණනාවක් හඳුන්වා දී තිබේ .මොවුන් විසින් ම බෙදාහැරීමේ කටයුතු සිදු කරන අතර මැයි 7ට පෙර 077-4545960 අමතා ඔබේ ඇණවුම් ලබා දෙන්න.

 

 

Bakes by BeeSalt

මේ බේකරිහල මව්වරුන්ගේ දිනය රසවත් කිරීමට මෙන්ම spice කිරීමට අවශ්‍ය සියලුම බේකරි කෑම සාදනු ලබයි .මවුවරුන්ගේ දිනය සඳහා ම සුවිශේෂි වූ කෑම වර්ග අතරින් “I love u mum” කප් කේක් සහ කුකීස් හඳුන්වා දී තිබේ . ඒ සමගම විශේෂිත වූ කේක් වර්ග,බිස්කට් පුඩිං, බ්‍රවුනීස්, එක්ලෙයාර්ස්,චිකන් රෝල්ස් මවුවරුන් වෙනුවෙන් ම සකස් කර ඇත.
ඇඳිරිනීතිය හේතුවෙන් බෙදාහැරීම් කටයුතු සීමා කර ඇති නිසා කැලණිය, කිරිබත්ගොඩ, ජා-ඇල, රාගම, වත්තල, අතුරුගිරිය, මාලඹේ,කඩුවෙල ඒ සඳහා පමණක් බෙදාහැරීම් කටයුතු සිදු කරයි. ඇණවුම් 077-6076611 / 077-6078971 අමතා හෝ Instagram පිටුවට DM කර භාරදෙන්න.

 

 

For Heaven’s Cake

ස්වයං නිෂ්පාදන බේකරිකරුවෙකු විසින් Heaven’s cake මෙහෙයවනු ලබන අතර මව්වරුන්ගේ දිනයේදී ප්‍රණීත ආහාරපාන රැසක් එළිදක්වයි. බ්‍රවුනීස් සහ චොක්ලට් කුකීස්, කේක් ,ගුඩීස්,කැන්ඩීස් වර්ග රාශියක් ද ඒ අතර වේ.ඔවුන් සැබවින්ම රැජිනකට මංගල්ලයක් පිරිනමයි.

ඇණවුම් කිරීම සඳහා instagram පණිවිඩ මගින් හෝ 077 673 6782 යන දුරකථනයට අමතන්න .කොළඹ 3-7, කොහුවල , නාවල ,රාජගිරිය ,පිට කොට්ටේ,කළුබෝවිල ,දෙහිවල ,පැපිලියාන,අත්තිඩිය, ගල්කිස්ස ,රත්මලාන සහ බොරලැස්ගමුව යන ප්‍රදේශයන් වලට බෙදා හැරීමේ පහසුකම් සපයයි .

 

 

Miss Whisk

Miss wisk කියන්නේ, තවත් බේකරි නිෂ්පාදකයෙක් සහ නිර්මාණශීලීව කේක් නිෂ්පාදනය කරන කෝකිවරයෙක්.මෙවර මවුවරුන්ගේ දිනයට විශේෂ කේක් ඇණවුම් භාර ගනු ලබන අතර, layers දෙකකින් යුත් මල්වලින් අයිසිං කරපු ලස්සන කේක් වර්ග 5ක් හා අලංකාර ලෙස නිර්මාණය කරපු තවත් කේක් වර්ග පහක් හදුන්වා දී ඇත .කටට කෙළ උනන රසයෙන් යුත් වැනිලා ,වැනිලා චොක්ලට් චිප්,වැනිලා රාස්බෙරි,චොක්ලට් රිච්,රෙඩ් වෙල්වට් සහ එග්ලස් චොක්ලට් ,බටර් ක්‍රිම්,අයිසිං ටොපින් වැනි ඉතාමත් ප්‍රණීත රසයන්ගෙන් ඒවා පරිපූර්ණයි.
මෙහි මිල ගණන් ඒ ඒ රස සහ අලංකාර ක්‍රම, මල් අනුව වෙනස් වෙනවා .කොළඹ තදාසන්න ප්‍රදේශවලට බෙදා හැරීමේ පහසුකම් සපයයි .instagram පණිවිඩ හරහා සහ පහත සඳහන් දුරකථන අංකවලට ඇමතීමෙන් ඔබට ඇණවුම් භාර දිය හැකියි.077 0797 657 / 077 677 6304

 

 

Gerard Mendis Chocolatier

මෙවර මව්වරුන්ගේ දිනයට විවිධාකාර රසින් යුක්ත විශේෂ කේක් වර්ග gerard mendis chocolatier විසින් හඳුන්වා දී තිබේ. ඔපේරා කේක් , චීස් කේක් ,ගැටෝ,ස්පන්චි ඒ අතර වේ.මේ ඉරිදා අම්මා ව සතුටින් තියන්න මේ එකක් ට්‍රයි කරලා බලන්න.

ඇණවුම් කිරීම සඳහා (whatsapp ) 071 486 2407 යන දුරකථන අංකයට අමතන්න .කොළඹ 115, නාවල ,රාජගිරිය, බත්තරමුල්ල ,පැලවත්ත,තලවතුගොඩ, නුගේගොඩ, මිරිහාන පිටකෝට්ටේ ,දෙහිවල සහ ගල්කිස්ස යන ප්‍රදේශ වලට බෙදා හැරීමේ පහසුකම් සපයන අතර ,ඇණවුම් භාර ගනු ලබන අවම මිල රු.2000 කට සීමා වන අතර බෙදා හැරීම සඳහා රු. 500 ක් අයකරයි.

 

 

Ritzbury Caterers

 


ඔයාට නිදහස් වෙලාවක් තියෙනවා නම් අම්මට තියෙන ආදරේ පෙන්නන්න තවත් විශේෂ දෙයක් කරන්න පුළුවන් – ඔයාට පුලුවන් ඔයාගේ අම්මා වෙනුවෙන් රසම රස කේක් හදන්න.රිට්ස්බරි කේටර්ස් කියන්නේ උසස් තත්වයේ බේකින් අමුද්‍රව්‍ය සපයන ආයතනයක්. පිසින ලද සුදු සහ කළු චොක්ලට් , චොක්ලට් චිප්ස් ,කොකෝ පවුඩර්, ආහාර රසකාරක හා වර්ණක ,මාගරින් , අයිසිං ෂුගර් ,ජෙලටින් සහ බේකින් පවුඩර් වගේ අමුද්‍රව්‍ය ඒ ආයතනය සපයනවා .මේ වගේ දෙයක් කරලා මවුවරුන්ගේ දිනයේදී ඔයාගේ අම්මව සතුටින් තියන්න ඔයාට පුලුවන් වෙයි .

මේවා ඔයාට Online මගින් ඕඩර් කරන්න පුළුවන් .

දින තුනක් ඇතුළත නොමිලේ බෙදා හැරීමෙ පහසුකම් ද මේ ආයතනයේ විසින් සපයනවා .බෙදා හැරීමේ දිස්ත්‍රික්ක විදිහට කොළඹ ,ගම්පහ, කළුතර නම් කර තියෙනවා .( ඇණවුම් භාර ගනු ලබන අවම මිල රු.2000යි ).

 

 

Pendi

 

අපේ අම්මලා මේ දවස්වල ගොඩක් මහන්සි වෙනවා.ගෙදරට ඕන බඩු ගන්න ,තියෙන බඩු අරපිරිමැස්මෙන් පාවිච්චි කරලා, පවුලේ අයට රසට කෑම හදන්න වගේ ගොඩක් දේවල් එයාලා මේ දවස් වල කරනවා .pendi කියන්නේ ,අපිට ගේ ඇතුල අලංකාර කරන්න අවශ්‍ය විවිධ මෝස්තරයෙන් යුත් අලංකාර භාණ්ඩ සපයන ආයතනයක් වගේම එදිනෙදා ජීවිතයට අවශ්‍ය භාණ්ඩ නිෂ්පාදනය කරන ආයතනයක් .මේ මවුවරුන්ගේ දිනයට Pendi රසට කෑම හදන්න ,කෑම රෙසිපි පොත් දෙකක් එක්ක ලව් කේක් එකකට හෝ ඉගුරු බිස්කට් වලට කැරමල් තවරපු භාජනයකුත් දෙනවා . ඇණවුම් කරන්න අවශ්‍ය නම් instagram හෝ whatsapp වලට පණිවිඩයක් යවන්න. (0776640808)

 

 

Sprinkle Love Bakes

ඔයාගේ අම්මාට රැජිනක් වගේ සලකන්න ස්ප්‍රින්කල් ලව් බේක්ස් ඔයාට උදව් කරනවා .එයාලා මව්වරුන්ගේ දවසට ඔයා කැමති රසකැවිලි වලින් සුභ පැතුම් පෙට්ටියක් හදලා දෙනවා.මේ නිසා අම්මා ආස දේවල් වලින් එයාගේ මේ දවස තවත් ලස්සන කරන්න ඔයාට පුළුවන් වෙයි .ඒ වගේ ම ස්ප්‍රින්කල් ලව් බේක්ස් ඒ පෙට්ටියත් එක්ක මල්ද, සුබ පැතුම් පතක් ද එක් කරන්න අමතක කරන්නේ නෑ .

ඔයාට කරන්න තියෙන්නේ instagram එකෙන් එයාලට පණිවිඩයක් යවලා ඔයාට ඕන විදිහට මේ සුබපැතුම් පෙට්ටිය හදාගන්න විතරයි .

 

 

Happy Pill

හැපි පීල් විසින් නිෂ්පාදනය කරන රසවත් ,නැවුම් බේක් කරන ලද චොක්ලට් කුකීස් වලට ඔයාගේ අම්මගේ මූනේ සිනාවක් ඇති කරන බවට නම් සැකයක් නෑ .චොක්ලට් කුකීස් 12 කට වැඩියෙන් ඇණවුම් කරොත් ඒ ඇණවුමත් සමග අතින් හදපු, මෝස්තර පහකින් යුත් සුභ පැතුම් කාඩ්පත් පහක් ද ඔබට ලබා දෙනවා .මීට අමතරව, ඔවුන් 10% ක වට්ටමක් ද ලබා දෙනවා .

(බෙදාහැරීමේ කුලී එකතු නොකර )මේ චොක්ලට් කුකීස් පැක් එක රු.1800යි.ඇණවුම් කිරීම සඳහා instagram පණිවිඩයක් මඟින් හෝ 076 890 0748 යන දුරකථන අංකයට කතා කරන්න .

 

FLOWERS

මල් හරිම ලස්සනයි .ඒ වගේම ඒ සුවඳ, සුන්දරත්වය ,වර්ණ අපේ මනස තවත් සුවපත් කරනවා .දුෂ්කර තත්ත්වයන් මධ්‍යයේ වුවත් ඒවායේ සුන්දරත්වයේ නම් අඩුවක් පෙනෙන්න නෑ .හරියටම කිව්වොත් මල් කියන්නේ මාතෘත්වයේ සංකේතයක්.

 

 

Shiro Hana

මව්වරුන්ගේ දිනය වෙනුවෙන් shiro hana අලංකාර මල් කළඹක් එලි දක්වා තියෙනවා. තොග සීමිත බැවින් ඔබගේ ඇණවුමත් අදම වෙන්කරගන්න.
http://www.shirohanaflowers.com/

 

 

The Wedding Flowers

නුගේගොඩ මල් සැරසිලි ආයතනයක් වන The wedding flowers ආයතනය විසින් මෙවර මවුවරුන්ගේ දිනයට අලංකාර මල් කලඹවල් එළි දක්වා තිබේ .
(රු.2500 සිට ඉහලට )අම්මගෙ මුවේ සිනාවක් රඳවන්න ඔබත් මෙය ඇණවුම් කර බලන්න .කොළඹ දිස්ත්‍රික්කයේ අවට බෙදාහැරීමේ පහසු කම් සපයා ඇත .ඇණවුම් භාර දීම සඳහා ෆේස්බුක් messenger- instagram පණිවිඩ හෝ 077 314 9706 යන දුරකථන අංකයට අමතන්න .

 

 

Coco Verandah

රසවත් කේක් එකක් එක්කම ලස්සන මල් කලඹක් දෙන එක කොච්චර ලස්සනද? අපි හිතනවටත් කලින් coco verandah කැෆේ එක මවුවරුන්ගේ දිනය තවත් ලස්සන කරන්න සැලසුම් යොදලා .ඒ වගේම එයාලා පලතුරුත් ලස්සනට පැක් කරනවා . මේ වගේ හැම අතින්ම සම්පූර්ණ ,ලස්සන තෑග්ගක් ලබන්න ඔයාගේ අම්මත් ගොඩක් ආසා වෙයි.

ඇණවුම් භාර දීමට 076 944 9978 යන දුරකථන අංකයට අමතන්න . ( whatsapp )රු.150 සිට බෙදාහැරීමේ ගාස්තු අයකරන අතර පැලවත්ත ,බත්තරමුල්ල,කෝට්ටේ ,නාරහෙන්පිට රාජගිරිය, නාවලට බෙදා හැරීම් සිදු කරයි .

 

CLOTHING

Arienti

අපේ පෙනුම තවත් සුන්දරව දකින්න ,ලස්සනට ඇඳුම් අඳින්න ගැහැණු අය හුඟක් ආසයි .අම්මලා කියලා වෙනසක් නෑ එයාලත් ඒ වගේමයි ,ඉතින් ඇදුම් වලට වඩා තවත් හොඳ තෑග්ගක් තියෙනවද ?.Arienti හි තිබෙන විවිධ වර්ණයෙන් හා විවිධ මෝස්තරයේ යුක්ත :රෙදි පිළි ,කමිස,කාර්යාල ඇඳුම් හා tops ඔයාගේ අම්මට දෙන්න පුළුවන් කදිම තෑගි .ඔයාගේ අම්මගෙ fashion එක, අම්මා අඳින්න පළදින්න ආස විදිය හරියටම දන්නෙ නැත්නම් ඔයාට තවත් හොද අවස්ථාවක් තියෙනවා .ඔයාට පුළුවන් gift වවුචර් එකක් මිලදී ගන්න.

ඇණවුම් කිරීම සඳහා www.arienti.lk, හෝ 077 285 0666 අමතන්න . තවත් තොරතුරු දැනගන්න ෆේස්බුක් පිටුවට හෝ ඉන්ස්ටග්‍රම් වලින් arienti සමග එකතු වන්න.
මැයි මස පළවෙනිදා සිට දහ වෙනිදා දක්වා බෙදාහැරීම් ආරම්භ කරන අතර දිවයිනේ කුමන ස්ථානයකට වුවද රුපියල් 250 කට බෙදා හැරීමේ කටයුතු සිදු කරයි .රුපියල් 500කට වැඩි සහ 5000කට අඩු ඇණවුම් සඳහා නොමිලේ බෙදා හරියි.

 

 

WELLNESS PRODUCTS

 

මේ කාර්යබහුල අවධියේදී අම්මට එයා ගැන හිතන්න කාලය අඩුයි.ඉතින් ඒ නිසාම විශේෂ තෑග්ගක් අම්මා වෙනුවෙන්ම මව්වරුන්ගේ දිනයෙදී අපිට දෙන්න පුළුවන්.

 

 

Spa Ceylon

අම්මගෙ ශාරීරික, මානසික වගේම චිත්තවේගීය නැවත පුනර්ජීවනය කරන්න.මේ ශාරීර සුවතා නිෂ්පාදන ,හා ක්‍රම කදිම පිළිතුරක්. #ToMumWithLove තේමාව යටතේ spa ceylon 30% වට්ටමක් නිදහස් කර ඇති අතර ඒ සමග බණ්ඩල් හතරකින් සමන්විත ක්‍රීම් වර්ග සහ සබන් වර්ග ඇතුළත් කර ඇත .ඇණවුම් කිරීම සඳහා http://www.spaceylon.com/ පිවිසෙන්න .

බෙදාහැරීම කොළඹ 1-15,රාජගිරිය ,නාවල, නුගේගොඩ ,කෝට්ටේ සහ මහරගම යන පළාත්වල සිදුකරන අතර ,බෙදා හැරීම සඳහා රු.400 ක් අය කරයි .

 

 

Midnight Divas

අපිට මල් කෙටිකාලීන ජීවයක් විදියට පෙනුණත් ඒහි සුවද කොතරම් දුරකට දිව යා හැකි ද ?” ඇය ස්වර්ගයක් මෙන් සුවඳයි” යන තේමාව යටතේ midnight divas විසින් මවුවරුන්ගේ දිනයට පරිපූර්ණ සුවඳකින් යුත් victoria secret සුවඳ විලවුන් සමග body lotion හා body mist රු.3950 මිලකට ලබා දෙයි .කොළඹ තදාසන්න ප්‍රදේශ සඳහා බෙදාහැරීම සිදු කරන අතර ඇණවුම් භාර දීම සඳහා 072 700 3003 දුරකථන අංකයට අමතන්න.

 

 

Christell Clinic


අපේ අම්මා ඇතුළාන්තයෙන් වගේම පිටස්තරයෙනුත් ලස්සන වෙනවා දකින ඒකට අපි කැමති බවට කිසිම සැකයක් නෑ .හොඳයි…. .ඒ සඳහා හොඳම විසඳුම christell clinic !!!
ඔවුන් විසින් සම ආරක්ෂා කරන ආලේපණ සහිත තෑගි පෙට්ටියක් මව්වරුන්ගේ දිනයේ දී හඳුන්වා දී ඇත. මේ පැක් එක තුළ W+ whitening ක්‍රීම් – සමේ වර්ගය අනුව සම පැහැපත් කිරීම සහ ආරක්ෂා කිරීම ,ලප කැලැල් ඉවත් කිරීම ,සමට දීප්තියක් ගෙන ඒම ,මුහුනේ රැලි ස්වභාවය ඉවත් කිරීම,මුහුණේ වයස්ගත පෙනුම හා සම රැලි වීම් ඉවත් කර තරුණ පෙනුමක් ලබා දීම සිදු කරයි .මෙය දිවා ක්‍රීම් වර්ගයක් බැවින්,හිරු කිරණින් සම ආරක්ෂා කිරීමට ද මෙමගින් හැකිවේ.

කොළඹ අවට පමණක් බෙදාහැරීම් කටයුතු සිදු කරන අතර මේ පිළිබඳව වැඩි විස්තර දැනගැනීම සඳහා instagram christell clinic පිටුව follow කරන්න .
ඇණවුම් භාර දීම සඳහා 0769 288 244 යන දුරකථන අංකයට අමතන්න.

ඔන්න කට්ටිය !!!!!!එහෙනම් ඔයාලා හොයපු දේ හම්බ වෙන්න ඇති කියලා අපි හිතනවා .සහෝදරයන්ට වඩා අම්මට ලස්සන තෑග්ගක් දෙන්න සූදානම් වෙන ඔයා හරි ,දරුවන් අභිබවා තමන්ගේ භාර්යාවට ලස්සන තෑග්ගක් හොයන ආදරණීය සැමියෙක් වන ඔයා හරි විලාසිතාවට කැමති ,ආහාරපාන වලට ප්‍රිය කරන, විනෝදාංශ වලට කැමති, මේ කුමන හෝ දෙයකට රුචිකත්වයක් දක්වන කෙනෙක් වුනත් ඇය.. අපි මේ දුන්න තෑගි ලයිස්තු තුළ ඇයට සුදුසුම දේ ඔයාට හම්බ වෙයි.

මව්වරුන්ගේ දිනය ලංකාවෙ ඉන්න හැම මවකගේම මුවට සිනහවක් නැගෙන ප්‍රීතිමත් දවසක් වේවා!!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here