හතර වටෙන් දේහ ලක්ෂණ විද්‍යාව‍ට අනුව කාන්තාවන්ගේ චරිත ලක්ෂණ හඳුනාගන්නේ මෙහෙමයි..

දේහ ලක්ෂණ විද්‍යාව‍ට අනුව කාන්තාවන්ගේ චරිත ලක්ෂණ හඳුනාගන්නේ මෙහෙමයි..

2020 Jun 23

අතීතයේ ඉඳන් මේ දේහ ලක්ෂණ සම්බන්ධයෙන් බෝහෝ විස්තර අපිට අහන්න ලැබෙනවා. කාන්තාවකගේ හෝ පිරිමියකුගේ ඇත්ත ගති ලක්ෂණ හඳුනාගන්න අවුරුදු ගානක් ගතවුවත් හැකියාවක් ලැබෙන්නේ නැහැ. නමුත් අතීතයේ කාන්තාවක් හා පිරිමියෙක් දැක්ක ගමන් ඔවුන්ගේ දේහ ලක්ෂණ වලින් ගති ලක්ෂණ කියන්න හැකියාව තිබූ පුද්ගලයින් සිටි බවට සදහන් වෙනවා. මෙය ඉපැරණි විද්‍යාවක් වන අතර සමහරක් අය මේ දේවල් විශ්වාස කරනවා වගේම බොහෝ දෙනෙක් මේ දේවල් විශ්වාස කරනවා තියා ගණන් ගන්නේවත් නැහැ. කොහොම වුණත් අපි හිතුවා කාන්තාවකගේ දකින්න ලැබෙන‍ දේහ ලක්ෂණ සහ ඒවායින් කියවෙන චරිත ලක්ෂණ ගැන පොඩි විස්තරයක් කරන්න.

 

 

 

 • දිගු ගෙලක් පිහිටන කාන්තාවක් උපායශීලීය සහ තීක්ෂණ බුද්ධියක් ඇති තැනැත්තියක් ලෙස සදහන් වෙනවා. ඔවුන් පුරුෂයන් වසඟයට ගැනීමට දක්ෂතාවයක් දක්වනවා වගේම තමන් කැමති දේවල් වලට මුල්තැන ලබා දෙනවා.What are the Best Haircuts and Hairstyles For Long Necks?

 

 • මුව විශාල කාන්තාවන් වියදම් කරන්න හරිම දක්ෂයි. ඒ වගේම කෑමට හරිම පෙරේතකමක් දක්වනවා. මෙයාලගෙ කට පරිස්සම් නැති නිසා හිතන්නේ බලන්නේ නැතිව කියන දේවල් නිසා ගොඩක් පාඩු සිදුකරගන්නවා කියලා තමයි කියන්නේ.

Women with big teeth | Page 4 | Sherdog Forums | UFC, MMA & Boxing ...

 

 • කුඩා මුවක් තිබෙන කාන්තාවන් හරිම ලැජ්ජාශීලී අය කියලා තමයි කියන්නේ. ඒ වගේම මේ අය ගුප්ත ගතිගුණ තියන පුද්ගලයන් ලෙස හඳුන්වන්න පුළුවන්.

What the Shape of Your Lips Says About You

 • පපුවේ රෝම තියන කාන්තාවන් හරිම කටකාරයි. තමන්ගේ සැමියා සමඟ රණ්ඩු කරනවා වගේම හරිම මුරණ්ඩුයි.

 

 • ඇඟිලි දිග කාන්තාවන් කලාවට හරිම ලැදි. කලාකාමී අදහස්, සුන්දර, හිතවත්කම්වලට ප්‍රිය කරන අය වගේම තමන්ගේ ආරක්ෂාව වෙනුවෙන් පිරිමි පාර්ශවය දුරින් ඇසුරු කරනවා.

Women with short and thin fingers have anger on their noses, click ...

 • දකුණු පියයුරෙ සිහින් ලප ඇති කාන්තාව කිසියම් හෝ දෙයකින් ප්‍රසිද්ධියට පත්වෙනවා. පියයුරු අතර මැද තිලකයක් වැනි ලපයක් ඇති කාන්තාව ඉහළ තනතුරු දැරීමට ද වාසනාව ලබනවා. තද ඝනනීල කෙස්කළඔක් ඇති ස්ත්‍රිය ජනප්‍රියත්වයට පත්වෙනවා වගේම සැපසම්පත් ලබන්න වාසනාවකට හිමිකම් කියනවා. ඒ වගේම දිර්ගායුෂද අත්කරගන්නවා.

 

 • කාන්තාවකගේ දෙතොල් ඉතා සමබරව පිහිටා තිබෙනවා නම් ඇය සැබෑ ආදරවන්තියක් කියලා තමයි සදහන් වෙන්නේ. උඩු ඇන්දේ ප්‍රධාන දත් දෙක මැද හිඩැසක් ඇති කාන්තාවකගේ පළමු සැමියා අකාලයේ මිය යනවා හෝ ඔවුන්ගේ පළමු විවාහය අසාර්ථක වෙනවා.නමුත් ඔවුන් පුරුෂයන් වසඟකර ගැනීමට දක්ෂයි.

Celebrities with tooth gaps - Insider

 • උදරයේ රැළි තුනක් හිමි කාන්තාව සැබෑම වාසනාවන්තියක් ලෙස හඳුන්වනවා. උපතින්ම ඈ කිසියම් ශිල්පයකට දක්ෂකමක් දක්වනවා.පාදයක සුළැගිල්ලක් හෝ ඊළඟ ඇඟිල්ල පොළවේ ස්පර්ශ වෙන්නේ නැත්තම් ඇය වරදට පෙළඹන ඊට කැමති කාන්තාවකි.සිනාසෙන විට කම්මුල වළ ගැසෙන ස්ත්‍රිය විනෝදකාමීය. ඒ වගේම ඇය පුරුෂ සැපයට වැඩි කැමැත්තක් දක්වනවා.

Types Of Dimples & Beauty Quotient | Indian Fashion Blog with ...

 • පාදයේ මහපට ඇඟිල්ල දිගු කාන්තාව ස්වාමියාට ගරු කරන්නේ නැහැ නමුත් ඇය එඩිතර ගති ඇති තැනත්තියක්.
  ගමන් කිරීමේදී පාදවලින් පැහැදිලි ශබ්දයක් නැගෙනවානම් ඇය සැමියාට නිතර අපල ගෙන දෙනවා. ඒ වගේම ඇය ආශාවන්ගෙන් පෙළෙනවා.ඉතා පැහැපත් ඇස් ඇති කාන්තාව සැමියාට වාසනාව උදා කරයි. තොල්පෙති රෝස පැහැති කාන්තාව භාග්‍යවන්තයි.

 

 • උකුල සමව පිහිටන කාන්තාව සැප සම්පත් ලබයි. ඇය වාසනාවන්ත දරුවන්ගේ මවකි.දෑතේ ඇඟිලි කෙටි මහත ඒවා නම් ඈ කම්සැපට ලොල් කාන්තාවක් බව සදහන්. පියයුරු අතර පරතරය පුළුල් ව පිහිටයි නම් ඇය අවාසනාව දෝතින් ගෙනාව කාන්තාවක්.

Picking the Perfect Diamond Shape for Her Finger - The Brilliance ...

 • අඩවන් වූ දෙනෙත් ඇත්තිය තම සැමියාට බෙහෙවින් ආදරය දක්වන්නියක් බව සදහන්.ගෙලෙහි ඉරි තුනක් දැක්වෙන ස්ත්‍රිය නම්බුනාම ලබයි. උසස් තනතුරු දරයි. වාසනාව උපතින්ම ගෙනා ස්ත්‍රීයක්. වටකුරු ඇතැඟිලි ඇත්තිය ව්‍යාපාර සඳහා දක්ෂකම් දක්වයි. සැමියා හා දරුවන් වෙනුවෙන් දිවිහිමියෙන් කැපවෙයි. සිනාසෙන විට දත් වැඩිපුර පෙනෙන තැනැත්තිය සමාජශීලිය ,එඬිතර හා සෘජු ගති ඇත්තියකි.

 

 • උදරයේ සිට පෙකණිය දක්වා සිහින් ඉරක් හෝ රෝම පිහිටි කත ගෞරවනීය චරිතයක් ඇත්තියක් වන අතර ඇයට සැපසම්පත් උරුමය. වාසනාවන්තය. උරහිස කොට අය, සැප සම්පත් ලබන්නේ අඩුවෙන් සහ කනස්සල්ලෙන් සිටින බව සදහන්.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here