රස ගැස්ම ඔයාට sweets කන්න හොඳම තැන Gimmys kitchen…

ඔයාට sweets කන්න හොඳම තැන Gimmys kitchen…

2021 Sep 15

Open Time:

Orders need to be placed at least a day in advance

Address

Home delivery via their delivery service

directions

Home delivery via their delivery service

Contact No

0773 323 494

ඔයා sweets කන්න කැමති කෙනෙක් නම් ඒකට තවත් හොඳම තැනක් තමයි Gimmys’ Kitchen. මේ කොවිඩ් කාලයේ ගෙදරම ඉන්න වෙලාවේ අම්මයි දුවයි තීරණය කරලා තියෙනවා එයාලගේ වටිනා family recipes යොදාගන සාර්ථක ව්‍යාපාරයක් ආරම්භ කරන්න. තමන්ගේ customer ට හොඳම තත්ත්වයේ සහ රසවත් products ලබා දෙන්න Gimmys’ Kitchen එකේ menu එක dishes තුනකට සීමා කරලා තියෙනවා.

Dessert

Chocolate Cake (2lb) (LKR 3,000)

සම්පුර්ණ කේක් එකම චොකලට් යොදාගන සාදා තිබෙන අතර ඔයාට එක කේක් කෑල්ලකින් රසවත් චොකලට් ඇතිවෙන්න රසවිදින්න පුළුවන්. Texture සහ flavor උසස් තත්ත්වයෙන් තිබුනු මේ Chocolate Cake එක මම ඇත්තටම enjoy කළා.

 

Butter Cake (2lb) (LKR 2,000)

හොඳට bake කරලා සදා තිබුණ මේ බටර් කේක් එකේ අයින් පවා මෘදුව තිබුණා. තේ එකක් බොන වෙලාවට හරි අතර මැද පොඩි ස්නැක් එකක් විදියට කන්න මේ බටර් කේක් කෑල්ලක් නියමට ගැළපෙනවා. අපිට මේ කේක් එක ගෙනත් දෙන වෙලාවෙත් උණුසුම්ව තිබුණා.

 

Classic CBP (feeds 8 – 10 people) (LKR 2,700)

අපි හැමෝම වගේ chocolate biscuit pudding වලට කැමතියි. Gimmys’ Kitchen එකේ තිබෙන Classic CBP එක අපිට තියෙන chocolate biscuit pudding ආසාව තෘප්තිමත් කළා කිව්වොත් නිවැරදී. ආමන්ඩ් එසෙන්ස් එකක් යොදාගන පිළියෙල කරන නිසා මේ බිස්කට් පුඩින් එක අනෙකුත් පුඩින් අතරින් විශේෂ වෙන්න හේතුවක් වෙලා තිබෙනවා. නමුත් ඔබ ආමන්ඩ් රසයට කැමති නැති කෙනෙක් නම් ඔබට ඒ ගැන ඔවුන් දැනුවත් කරලා ඔයාට අවශ්‍ය විදියට CBP එක order කරන්න පුළුවන්.

Gimmys’ Kitchen කියන්නේ CBP, බටර් කේක් සහ චොකලට් කේක් වල හොඳම තැනක් නිසා ඔයාට quality සහ flavor අතින් උසස් dishes 3ක්ම රසවිදින්න හැකියාව තිබෙනවා. මෙම ව්‍යාපාරය පෙර ඇණවුම් කිරීමේ පදනම මත ක්‍රියාත්මක වන අතර, ඔබට ඔවුන්ගේ ෆේස්බුක් පිටුව, ඉන්ස්ටග්‍රෑම් පිටුව හෝ ඉහත සඳහන් කළ වට්ස්ඇප් අංකය හරහා ඇණවුම් භාරදීමට හැකියාව තිබෙනවා. ඔවුන් කොළඹ 1 සිට 10 දක්වා සහ තදාසන්න ප්‍රදේශ හරහා බෙදා හරින නමුත් ඔබට පිකප් එකක් ද තෝරා ගැනීමේ හැකියාව තිබෙනවා.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here