හතර වටෙන් වසරේ විශාලතම sale එකට set වෙලා හොඳම deal එක ඔයාගේ කරගන්න…

වසරේ විශාලතම sale එකට set වෙලා හොඳම deal එක ඔයාගේ කරගන්න…

2022 Nov 11

නොවැම්බර් 11 වැනි දින සිට නොවැම්බර් 17 වැනි දා දක්වා සියලුම පාරිභෝගිකයන්ට හිතාගන්න බැරි වට්ටම් සහ සුවිශේෂී ත්‍යාග පිරිනමන්න Daraz 11:11 සූදානම්!

මේ sale එකෙන් Darazහි හවුල්කාර සමාගම් විසින් 85% දක්වා ඇඳහිය නොහැකි වට්ටම් වගේම උද්යෝගීමත්වූත් විනෝදාත්මකවූත් අත්දැකීම් රැසක් සමීප කරන්න ලෑස්තියි.  විශේෂ තෑගි දිනා ගනිමින් හිතේ හැටියට shopping කරන්න කදිම අවස්ථාවක් මෙයින් උදාවෙනවා.

2015 දී ආරම්භ කළ Daraz, බොහෝ දුරක් පැමිණි ගමන් මඟ සමඟින් අද වන විට ශ්‍රී ලංකාවේ ප්‍රමුඛතම e-commerce platform එකක් බවට පත්වී තිබෙනවා. උසස් තත්ත්වයේ නිෂ්පාදන අලෙවි කරන්නන් 250,000කට අධික සංඛ්‍යාවක් සිටින Daraz යනු, ශ්‍රී ලංකාවේ online shopping සඳහාම නව මුහුණුවරකින්  පාරිභෝගිකයන්ට අපූරු අත්දැකීමක් තිළිණ කරන දැවැන්ත වේදිකාවක්.

 

හොඳම deals දැන් Daraz එකෙන්

 

Daraz විසින් ගෘහ උපකරණ, ඉලෙක්ට්‍රොනික් උපකරණ, ඇඳුම් පැළඳුම්, රූපලාවණ්‍ය බඩුමුට්ටු සහ තවත් බොහෝ දේ ඇතුළුව මිලියන හයකට අධික නිෂ්පාදන සඳහා වට්ටම් රැසක් පිරිනමන්න සූදානම්.

තෝරාගත් බැංකු කාඩ්පත් සඳහා 10% ක අමතර වට්ටමක් ද, ප්‍රියතම වෙළෙඳ නාම සඳහා වට්ටම් වගේම ඩිලිවරි ගාස්තු නැතුවම භාණ්ඩ ගෙන්වා ගැනීම වැනි වාසි රැසක් Daraz 11.11 Sale වෙතින් ඔබට හිමිවෙනවා. ඒ වගේම මෙවර “11.11” ප්‍රවර්ධන වැඩසටහන මගින් තෝරාගත් බැංකු කාඩ්පත් හිමියන් වෙත මාස 40ක පහසු ගෙවීමේ ක්‍රමයක් ද ක්‍රියාත්මක වෙනවා.  ඉතින් ඔන්න ඔයාට පුළුවන් එකවර ගෙවීම් කරන්න අපහසු නම් ටිකෙන් ටික ගෙවලා හිතේ හැටියට මේ නොවැම්බර් මාසයේ shopping කරන්න.

 

මේ තියෙන්නේ ඔයාට අතපසු කරන්න බැරි හොඳම deals

 

 • Fashion and Lifestyle

Daraz වෙතින් Spring and Summer, Nature’s Secret, Reckitt Benckiser, සහ Blink International යන වෙළෙඳ නාමයන්වල මිලදී ගැනීම් සිදු කිරීමේදී 20% ක විශේෂ මිල අඩුකිරීමක්. මේ වට්ටම් නිසා බිල් එක ගැන කරදර වෙන්නේ නැතිවම ඔබට අවශ්‍ය සියලු රූපලාවණ්‍ය නිෂ්පාදන වගේම කැමතිම ඇඳුම් පැළඳුම් මිලදී ගන්න හැකියාව තිබෙනවා.

 

 • Home and electronics

Daraz app එක හරහා iPhone 14 Pro (128 GB), MacBook M2, සහ  Apple Watch 7 සහ 8 සඳහා මිලදී ගැනීමේදී රුපියල් 25,000 ක වට්ටමක් පිරිනැමෙනවා.  ඒ වගේම තමයි රුපියල් 73,900කට  මිලදී ගන්නා  Apple 3rd generation Air Podsවලට ඔබට නොමිලේ Air Pods case එකක් ලැබෙනවා.

Daraz හරහා Canon කැමරාවක් මිලදී ගන්නා ඔබට Canon විසින් රුපියල් 99,990 ක් වටිනා Canon IXUS 185 කැමරාවක් දිනාගැනීමේ වටිනා අවස්ථාවක්ද ලබා දී තිබෙනවා.

 

 • Big Eleven මෙගා ඩීල්ස්

මේ අවුරුද්දේ Daraz වෙතින් Big Eleven මෙගා ඩීල්ස් හඳුන්වා තිබීම තවත් විශේෂත්වයක්.  Big Eleven මෙගා ඩීල්ස් හරහා මේ season එකට විශාලතම වට්ටම් වගේම මේ නොවැම්බරයේ ඔයා shopping කරන භාණ්ඩ සඳහා විශාල ඉතුරුවක් හිමිකර දෙනවා.

 

 1. Spring and Summer
 2. Natures’ Secret
 3. Reckitt Benckiser
 4. Marvel Marketing: Minimum 30% off
 5. LEGO: 25% off
 6. Mobil: Flat 8% off
 7. Phoenix Industries: 40% off
 8. Alumex: Flat 50% off on ladders
 9. Blink International
 10. Apple
 11. Canon

 

Daraz හරහා සිදු කරන සියලුම මිලදී ගැනීම් මෙම වට්ටම් සඳහා සුදුසුකම් ලබන අතර ඉහත දැක්වෙන වෙළඳසැල් යටතේ ඇති නිෂ්පාදන සියල්ලටම ඔවුන් විසින් වට්ටම් ලබා දෙනවා. ඉතින් Daraz හරහා සිදුකරන මිලදි ගැනීම්වලදී මේ වෙළදනාමයන් යටතේ භාණ්ඩ මිලදීගෙන මේ අනඟි අවස්ථා හිමිකරගන්න අමතක කරගන්න එපා.

 

බැංකු කාඩ්පත්වලට Daraz online shopping මඟින් ලැබෙන වට්ටම්

 

ඔබේ ගෙවීම් කිරීමට ඔබට ඕනෑම කාඩ්පතක් භාවිතා කිරීමට හැකියාව මෙහිදී ලැබෙනවා.

Daraz virtual checkout එකේදී ඕනෑම බැංකුවක වීසා ඩෙබිට් සහ ක්‍රෙඩිට් කාඩ්පතකට මුළු බිලෙන් 10% ක වට්ටමක්.

ඒ වගේම Mastercard භාවිතා කරන්නන්ට ඔවුන්ගේ බිල්පත් සඳහා 12% ක වට්ටමක්.

වෙළෙඳසැල්වලින් ලබාදෙන වට්ටම්වලට අමතරව මෙම බැංකු වට්ටම් ද හිමිවෙන නිසා මෙදා පාර ඔබට වැඩියෙන් shopping කරන්න අවස්ථාව උදාවෙනවා.

 

තරඟ සහ සුවිශේෂී ත්‍යාග

 

වට්ටම් හැරුණු විට ඔබ වෙනුවෙන්ම Daraz 11:11 මඟින් සුවිශේෂි තෑගි දිනා ගැනීමට විනෝද ක්‍රීඩා රැසක්.

 

 • Wheel of Fortune

රැපියල් 1,000 ට වැඩියෙන් shopping කරලා ඩුබායි සංචාරයක් දිනාගන්නත් chance එකක් ඔන්න ඔබට තියෙනවා. නොවැම්බර් 17 වනදා දක්වා  රුපියල් 1,000 ට වැඩියෙන් Shopping කරන ඔයාලාට Spin the Wheel of fortune එකට ඇතුල් වෙලා ඩුබායිවලට full board trip එකක් හිමිකරගන්න පුළුවන්.

 

 • Midnight Rush Hour

May be a cartoon of 1 person and text that says '11.11 Rush Hour % 15 % Up to Rs. 1,111 0 12:30 AM imepay Sale starts Midnight, 11th November nio 11,111 VOUCHER'

නොවැම්බර් 11 වනදා සිට 17 වනදා දක්වා රාත්‍රී 12 සිට පාන්දර 3 වෙනකන් Midnight Rush hour පැවැත්වෙනවා. මෙම කාලය තුළ Daraz mobile app එක හරහා ඔබ මිලදී ගන්නා භාණ්ඩ සඳහා free shipping vouchers සහ රුපියල් 24,000 දක්වා වට්ටම් ලබාගන්න.

වර්තමාන ජීවන වියදම සහ ආර්ථික තත්වය ඉහළ යාමත් සමග නවීන විදියට shopping කරන්න ඉතාමත් ආකර්ෂණීය සහ වෙහෙසකින් තොර විකල්පයක් ඔබ වෙනුවෙන්ම නිර්මාණය කරන්න Daraz තුළින් හැකියාව ලැබී තිබෙනවා.

මෙම සුවිශේෂී වැඩසටහනේ කොටස්කරුවෙකු වී සිත් ඇඳගන්නා සුළු ත්‍යාග දිනාගෙන ඔබට සහ ඔබගේ ආදරණීයන් සඳහා අවශ්‍ය හැමදේම එකම තැනකින් මිලදී ගන්න.

අදම Daraz App ඩවුන්ලෝඩ් කරලා ඇඳහිය නොහැකි mega deals සහ වට්ටම් දිනාගන්න!

Download on App Store: https://apple.co/3A4NNSo
Download on Google Play: https://bit.ly/3Trcqzx
Download on Huawei App Gallery: https://bit.ly/3EnJwfo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here